Cook. Fred.

JX916820 Victoria Barracks 01.07.1952
INDEFTYABLE 18.07.1952 – 02.12.1952
PEMBROKE 03.12.1952 – 27.08.1953
SAVAGE 28.08.1953 – 06.06.1954
PEMBROKE 08.06.1954 – 07.07.1954
BIRMINGHAM 08.07.1954 – 18.07.1955
PEMBROKE 19.07.1955 – 05.12.1955
VERNON 06.12.1955 -18.01.1956
OSPREY 19.01.1956 – 14.03.1956
PEMBROKE 15.03.1956 – 25.04.1956
GRENVILLE 26.04.1956 – 28.08.1957
VERNON 29.08.1957 – 18.10.1957
OSPREY 19.10.1957 – 10.12.1957
VERNON 11.12.1957 – 10.06.1958
COSSACK 01.06.1958 – 24.02.1959 Leading Seaman
VERNON 25.02.1959 – 06.09.1960
GANGES 07.09.1960 – 07.12.1960
ROYAL ARTHUR 08.12.1960 – 09.12.1960
GANGES 10.12.1960 – 21.03.1961
VICTORY 27.03.1961 – 07.07.1961